BlogSky تیم مدیریتی خود را توسعه می دهد

فاوانیوز: گروه BlogSky که به منظور ترویج و توسعه خدمات Online تشکیل شده، برای ارایه خدمات گسترده و با کیفیت در عرصه وب، با پرهیز از آفت فردگرایی و با درک لزوم همکاری برای توسعه خدمات به منظور تقویت کادر فنی و مدیریتی خود، از فعالان حوزه IT دعوت به همکاری کرد.

به گزارش فاوانیوز، در زمینه نحوه گسترش مجموعه  BlogSky، "محمود اروج زاده" صاحب امتیاز و مدیرمسوول ماهنامه دنیای ارتباطات و کامپیوتر و همچنین سایت خبری ITNA، از این پس در جمع گروه بلاگ اسکای حاضر خواهد بود.
بلاگ اسکای بسیار امیدوار است که این تقویت کادر مدیریتی مجموعه، به افزایش کمی و کیفی خدمات سایت منجر شود.
چند سال گذشته، زمان شکل‌گیری و گسترش وب در کشورمان بوده است. هرچند طی این سالیان، وب سایت‌های ایرانی از نظر کیفیت و کمیت ارایه خدمات، رشد قابل توجهی داشته‌اند اما متاسفانه در مقیاس جهانی و در عرصه رقابت بین‌المللی، سایت‌های ایرانی کمتر توانسته‌اند به موفقیت قابل توجهی دست یابند.
یکی از عمده‌ترین دلایل این عدم موفقیت به نگرش مدیران مجموعه‌های اینترنتی ایرانی نسبت به نحوه اداره این مجموعه‌ها بازمی‌گردد.
بررسی دستاوردهای ارزشمندی که طی سالیان گذشته در عرصه‌های مختلفی چون دانش، فناوری، صنعت و اقتصاد به دست آمده نشان می‌دهد یکی از ارکان اساسی پیشرفت در هر زمینه‌ای "کار گروهی" است.
متاسفانه اندیشه‌های فردمحور در مجموعه‌های ایرانی چه در حوزه IT و چه در سایر حوزه‌ها موجب گشته که با وجود استعدادها و توانایی‌های قابل توجه افراد، رشد مجموعه تنها در یک بعد خلاصه شود. طبعا عدم توجه به ابعاد گوناگون یک موضوع در درازمدت منجر به عدم توفیق در آن موضوع خواهد شد.

/ 0 نظر / 17 بازدید