دختر 16 ساله در دام 7 مرد خبيث

girl.jpg

دختر 16 ساله اي که از يک ماه پيش از غرب کشور از خانه اش فرار کرده است ، پس از آزار و اذيت از سوي 7 مرد جوان براي شکايت به دادسراي جنايي آمد. به گزارش جام جم ، روزي که دختر 16 ساله اي که تاکنون خود را با 9 اسم جعلي معرفي کرده است ، از خانه اش در غرب کشور فرار کرد ، تصور نمي کرد مردي که مدام در مسيرش قرار مي گيرد و خود را خواستگار معرفي مي کند ، يک شياد حيله گر است که او را به منجلاب خواهد کشاند.

فرار از بهزيستي

اين دختر وقتي در دادسراي جنايي مقابل بازپرس جنايي قرار گرفت ، در حالي که مي گريست ، گفت : من اسامي مختلفي دارم که يکي از آنها «پريسا» است و کساني که با آنها دوست هستم ، مرا به اين اسم مي شناسند. وي در ادامه گفت : از مدتي پيش جواني که با او در خيابان آشنا شده بودم ، به من ابراز علاقه مي کرد و مي گفت اگر والدينم موافقت کنند ، بزودي از من خواستگاري خواهد کرد. اين دختر در ادامه گفت : ارتباط پنهاني ما ادامه داشت تا اين که يک روز عنوان کرد به دليل شرايطي که دارد ، اگر از من خواستگاري کند ، والدينم قطعا به او پاسخ منفي خواهند داد. به همين دليل مرا ترغيب کرد تا به اتفاق از خانه فرار کنيم.وي افزود: سرانجام صبح يکي از روزهاي ماه گذشته وقتي اعضاي خانواده ام در خواب بودند ، از خانه فرار کردم و با مرد خواستگار همراه شدم ، اما افسوس با فرار از خانه و رها شدن از سوي مرد خواستگار ، متوجه شدم زندگي خود را روي حباب بنا نهاده بودم.وي اضافه کرد: با نقشه شيطاني مرد خواستگار روي بازگشت به خانه را نداشتم ، به همين دليل عازم تهران شدم. هر روزي که مي گذشت براي به دست آوردن لقمه ناني مجبور بودم به هر ذلتي تن دهم تا اين که ماموران مرا به اتهام ولگردي دستگير کردند و تحويل يکي از مراکز بهزيستي در شرق تهران دادند. دختر 16ساله اضافه کرد: چند روزي در اين محل بودم و از ترس اين که هويت واقعي ام مشخص شود و خانواده ام به تهران بيايند و با آنها رودررو شوم ، خود را با اسامي جعلي معرفي و بالاخره از اين محل فرار کردم.

در دام 7 مرد خبيث

دختر جوان در ادامه به بازپرس شاملو گفت : پس از فرار از اين محل بار ديگر بدبختي هايم شروع شد و در اولين روز فرار وقتي گرسنه و سرگردان بودم ، سوار خودرويي شدم که 2 جوان سرنشين آن بودند. آنها وقتي متوجه شدند من يک دختر فراري هستم با حيله و چرب زباني مرا به خانه اي در اطراف تهران منتقل کردند و در اين محل همراه 5 نفر ديگر به مدت 2 روز تحت آزار و اذيت قرار دادند و سپس با رهاکردن من متواري شدند.

دستور تحقيقات

به دنبال اين شکايت ، بازپرس دادسراي جنايي دستور بررسي و تحقيق در اين زمينه و دستگيري 7 جوان متهم وشناسايي محلي را که دختر جوان به آن جا منتقل شده بود ، صادر کرد. بازپرس جنايي در ارتباط با اين خبر به خبرنگار ما گفت : در حال حاضر دستورات ويژه اي در اين ارتباط به پليس آگاهي براي شناسايي والدين اين دختر 16 ساله صادر شده است اما به دليل ترس و وحشتي که وي از خانواده اش دارد ، به هيچ عنوان حاضر به همکاري براي ارائه اطلاعات درباره آنها نيست.بازپرس شاملو با هشدار به دختران جوان از آنها خواست مراقب افراد شيادي که تحت عنوان خواستگار در مسير آنها قرار مي گيرند. باشند و براي پيشگيري از وقوع حوادث و رخدادهاي تلخي که نمونه آن را در پرونده دختر 16 ساله شاهد هستيم ، هر نوع مسائل را به والدين و نزديکان خود اطلاع دهند.

/ 0 نظر / 15 بازدید