دستگيري پسري كه پدرش را به دليل بدرفتاري كشت

پسري كه از بدرفتاري‌هاي پدرش به تنگ آمده بود، با شليك گلوله، او را به قتل رساند.

به گزارش گروه «حوادث» ايسنا، ‌سي‌ام مهرماه سال جاري، ماموران انتظامي شهر‌كرد پس از كشف جسد تير خورده مردي در كوه مومنائي نزديك به «گردنه‌رخ»، تحقيقات را براي كشف راز اين قتل با اعزام كيپي از ماموران ويژه قتل به همراه قاضي كشيك به موقعيت آغاز كردند.

ماموران در بررسي‌هاي اوليه از جسد دريافتند كه مقتول بر اثر شليك دو گلوله ساچمه‌اي از ناحيه كمر و سر به قتل رسيده است.

اين در حالي بود كه در كنار جسد دو عدد پوكه گلوله، يك دستگاه تلفن همراه، يك بيل و كلنگ نيز كشف شد.

به اين ترتيب در ادامه تحقيقات پليس دريافت كه جسد متعلق به فردي به هويت «ش ـ الف» 45 ساله ساكن اصفهان است كه 20 روز پيش مقارن بيستم مهرماه از منزل خارج شده و ديگر بازنگشته است و خانواده وي نيز با مراجعه به ماموران پليس، مفقوديت او را گزارش كرده بودند.

به گزارش ايسنا با شناسايي جسد توسط فرزند و همسر مقتول، تحقيقات پليس براي شناسايي و دستگيري متهم يا متهمان به قتل آغاز شد.

در اين حال كارآگاهان ويژه قتل، پرونده مقتول را از اصفهان دريافت كرده و مورد مطالعه قرار دادند و پس از انجام تحقيقات از محل كار، سكونت و اقوام و آشنايان مقتول دريافتند كه «شهريار» اختلافاتي با خانواده‌اش داشته است.

بر اين اساس همسر مقتول به هويت «س ـ ر» 40 ساله و پسرش به نام «ص ـ الف» 17 ساله تحت نظر قرار گرفتند تا سرانجام پس از چندين مرحله بازجويي، پسر مقتول لب به اعتراف گشود و پرده از راز قتل پدرش برداشت.

به نوشته پليس خبر وي در تشريح ماجرا به پليس مدعي شد: پدرم مرد بداخلاق و تندخويي بود و من و مادرم را اذيت مي‌كرد؛ ضمن اين ‌كه به دنبال كارهاي خلاف شرع و غيراخلاقي نيز بود.

متهم در ادامه اعترافاتش گفت: ديگر از رفتارهاي پدرم به ستوه آمده بودم، بنابراين نقشه قتل او را كشيدم و موضوع را با مادرم در ميان گذاشتم كه او نيز موافقت كرد.

متهم افزود: روز حادثه، به بهانه اين كه در بالاي كوه، گنجي يافته‌ام، او را فريب داده و به بالاي كوه بردم، محلي را به او نشان دادم و او با كلنگي كه به همراه آورده بوديم، شروع كرد به كندن زمين. در اين هنگام با اسلحه شكاري كه به همراه داشتم، از پشت سر، دو گلوله به ناحيه سر و كمرش شليك كردم و از محل گريختم. سپس به منزل رفته و به مادرم گفتم: كار تمام شد.

همسر مقتول نيز در بازجويي‌ها ضمن اعتراف به اطلاع از نقشه قتل، به اتهام معاونت در قتل دستگير شد.

/ 0 نظر / 13 بازدید