دستگيري دزد مسلح در خواب

مردي که به قصد انتقام گرفتن از پدرش ، خودروي يک زن تهراني را به همراه دوستش به صورت مسلحانه به سرقت برده بود ، شناسايي و دستگير شد. به گزارش خبرنگار جام جم ، ماموران ستاد امر به معروف و نهي از منکر بسيج در محور لشکرک به يک دستگاه پژو 206 که گوشه اي از خيابان متوقف شده و مرد جواني داخل آن خوابيده بود ، مشکوک شدند. به اين ترتيب ، مرد جوان به نام مرتضي بازداشت شد و ادعا کرد خودرو متعلق به دوستش امير است. اين مرد براي تحقيقات به مرکز پليس منتقل و در بازرسي از داخل خودرو يک قبضه سلاح کلاشينکف کشف و ضبط شد. ماموران در ادامه تحقيقات به استعلام از مالک خودرو پرداختند که معلوم شد خودرو متعلق به يک زن تهراني است که از سوي 2 مرد به صورت مسلحانه به سرقت رفته است. با کشف اين سرنخ ، مرتضي ، مرد سارق اعتراف کرد که خودرو را با همدستي دوستش ناصر به سرقت برده است.

/ 3 نظر / 18 بازدید
bita

سلام وبلاگ خوشگلی دارين. من از تنظيم اين نوع خبر ها متنفرم ؛ ولی ببخشيد ها تيتر ش يه جوريه . من فکرکردم ميخواين خواب خودتونوبرامون تعريف کنين !! مثلا بگين . خواب غفلت دزد مسلح . حالا يه همچين چيزهايی. به هر حال موفق باشيد .

زينب

سلام خيلی خوبه که خبرهای مهم رو تو وبلاگتون می نويسيد موفق باشيد بای

علی يوسفی

سلام داشی . خيلی کارت درسته . گهگاه ميام و از خبرای خوبت استفاده می کنم . اگه بخوای افتخار ميدم و تبادل لوگو می کنم داداش!!! خيلی مخلصيم . اگه مايل بودی يه مقدار وبلاگت رو زشت کنی . به تبادل لوگو لبيک بگو . موفق باشی يا حق