کارگر شهرداري با چوب جارو حساب کيف قاپ ها را رسيد

bads.jpg

 
2 سارق کيف قاپ وقتي اقدام به سرقت کيف يک خانم عابر کردند ، با فريادهاي زن مالباخته به يکباره با حمله کارگر شهرداري روبه رو شدند که در نتيجه يکي از آنها به دام افتاد. به گزارش جام جم ، روز گذشته زني که در خيابان همايون قصد عبور از عرض خيابان را داشت از سوي 2 سارق کيف قاپ مورد حمله قرار گرفت و هنگامي که کيف وي به سرقت رفت ، وي با فرياد از مردم درخواست کمک کرد. به دنبال اين ماجرا يکي از رفتگران شهرداري که متوجه اين سرقت شده بود با چوب جارو به سوي 2 سارق موتورسوار حمله ور شد و با ضربه اي که به ترک نشين موتور وارد کرد ، او را از روي موتور به پايين انداخت.

حمله به کارگر شهرداري

به دنبال اين ماجرا ، سارق موتورسوار که متوجه حمله کارگر شهرداري شده بود براي نجات همدست خود با چاقويي که در اختيار داشت به سوي کارگر شهرداري حمله ور شد و او را مجروح کرد اما مقاومت اين کارگر شجاع و حضور بموقع مردم موجب فرار سارق چاقو به دست و دستگيري همدست وي شد. با تحويل متهم دستگير شده به ماموران ، کارگر مجروح به بيمارستان منتقل شد. تحقيق در اين زمينه ادامه دارد.

دستگيري کيف قاپ 15 ساله

گزارش ديگري نيز حاکي است روز گذشته ، يک دختر دانشجو با مشاهده 2 سارق کيف قاپ که او را تعقيب مي کردند ، با تغيير مسير قصد فرار داشت که سارقان کيف او را سرقت کرده و متواري شدند. با درخواست کمک از سوي اين دختر دانشجو ، شاهدان به تعقيب 2 سارق جوان پرداخته و دقايقي بعد ، راننده موتورسيکلت به دليل ناتواني در کنترل موتور با يک خودروي عبوري تصادف کرد که بلافاصله ترک نشين موتورسيکلت که يک نوجوان 15 ساله بود از سوي مردم دستگير و تحويل ماموران انتظامي شد. با انتقال متهم به دادسرا ، داديار هاشميان دستور پيگيري و تحقيق در اين زمينه را در پليس آگاهي صادر کرد.

/ 0 نظر / 14 بازدید