هشدار به دختران فراري

women.jpg

فرمانده انتظامي استان تهران از متلاشي شدن 5 باند فساد در کرج و شهرکهاي اطراف استان تهران با دستگيري 32 مرد و زن خبر داد.
سردار رضا زارعي ، فرمانده انتظامي استان تهران به خبرنگار ما گفت : از چندي پيش شکايت هاي متعددي در مراجع قضايي و انتظامي استان تهران مطرح بود که نشان مي داد ، اعضاي چند باند فساد به صورت گسترده در کرج و شهرکهاي اطراف فعال هستند که موضوع اين شکايت ها در دستور کار ماموران اداره مبارزه با مفاسد اجتماعي کرج قرار گرفت.
سردار زارعي افزود: در مرحله اول تحقيقات مشخص شد ، 5 باند فساد با اجاره خانه در اين مناطق و پس از فريب و اغفال زنان و دختران فراري ، آنها را به باندهاي فساد مي کشانند و مورد سودجويي قرار مي دهند. فرمانده انتظامي استان تهران افزود ، ماموران پس از يک ماه تحقيقات شبانه روزي ، مراکز فساد را در آزادگان ، شاهين ويلا ، چهار راه مصباح و حصارک شناسايي و با صدور مجوز قضايي ، اعضاي اين باندها را يکي پس از ديگري دستگير کردند. زارعي افزود: در اولين مرحله از پيگيري هاي پليس ، ماموران ، زني به هويت زليخا را دستگير کردند که مشخص شد اين زن با همدستي شوهرش در منطقه آزادگان مرکز فساد راه اندازي کرده است که ماموران در اين محل ، 4 زن و مرد را دستگير کردند.

جستجوي عاملان فساد

فرمانده انتظامي استان تهران تصريح کرد: در ادامه اين تحقيقات مشخص شد ، 2 خواهر به نامهاي شراره و مرجان به همراه 2 نفر ديگر فعاليت گسترده اي دارند که آنها نيز دستگير شدند. سردار زارعي افزود: در ادامه اعترافات اعضاي باند ، ماموران در اقدامي ضربتي 3 باند ديگر فساد را نيز متلاشي کردند که اين متهمان براي فرار از مجازات به ماموران پيشنهاد رشوه کردند که اين موضوع نيز به بازپرس پرونده گزارش و موارد فوق ضميمه پرونده اتهامي متهمان شد. وي در ادامه افزود: در بازرسي از اين محلها ، 10 فقره چک به ارزش بيش از 12 ميليون تومان ، يک قبضه سلاح کمري ، مقاديري مشروبات الکلي و ابزار و وسايل قمار از آنها کشف و ضبط شد.

دختران فراري طعمه باندها
فرمانده انتظامي استان تهران با اشاره به اين که تعدادي از متهمان دستگير شده در باندهاي فساد دختران فراري هستند ، افزود: تحقيقات اوليه حاکي است که اعضاي باندهاي فساد که تاکنون 32 نفر از آنها دستگير شده اند، با پرسه زدن در مناطق مختلف و ارتباط با دختران و زنان فراري ، به بهانه حمايت و در اختيار قرار دادن سرپناه آنها را به باندهاي فساد مي کشيدند. به طوري که پس از اغفال و فريب دختران فراري عملا شرايطي را براي آنها فراهم مي کردند تا جرات خروج از اين محل را نداشته باشند. سردار زارعي تاکيد کرد: برخي متهمان دستگير شده داراي سوابق متعدد کيفري در زمينه فساد و ديگر جرايم هستند که تحقيقات پليس در استان تهران همچنان با قدرت و قاطعيت ادامه دارد.
/ 3 نظر / 17 بازدید
نيما

۲باره سلام اين مطب عاليه برايه دختر ها