نقشه قتل مرد 27ساله را همسرش کشيد

زني که با همدستي 2 دانشجو اقدام به قتل شوهرش کرده بود ، با هوشياري ماموران پليس آگاهي اصفهان دستگير شد. به گزارش جام جم ، به دنبال شکايت يک زن در دادسراي اصفهان مبني بر اين که شوهرش به قصد حضور در محل کارش از خانه خارج و سپس مفقود شده است ، دستور قضايي لازم براي پيگيري در اين ارتباط آغاز شد. هنگامي که تحقيق پليس در اين خصوص ادامه داشت ، صاحب يک مزرعه در بزرگراه معلم اصفهان در تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 از کشف جسدي که در مزرعه او رها شده بود ، خبر داد. با عزيمت ماموران و بازپرس ويژه قتل دادسراي اصفهان به محل مشخص شد مقتول مرد 27 ساله اي به هويت مجيد است که پس از قتل در اين محل رها شده است.با صدور دستور قضايي مبني بر انتقال جسد به پزشکي قانوني ، تحقيق در اين زمينه آغاز و مشخص شد ، جسد متعلق به مرد گمشده اي است که 2 روز پيش همسرش گم شدن او را به ماموران خبر داده بود.

ردپا
با آغاز تحقيق در اين زمينه ، ماموران متوجه اظهارات ضد و نقيض همسر مقتول شدند و با مجوز قضايي او را دستگير کردند. اين زن به هويت ميترا ابتدا منکر همه چيز شد اما پس از کشف چند شماره تلفن از وي معلوم شد وي با 2 دانشجوي شهرستاني که در اصفهان زندگي مي کنند در ارتباط بوده است.با ارائه دلايل و مدارک مربوط ، ميترا زبان به اعتراف گشود و گفت : از چندي پيش با جواني به نام کيارش در ارتباط بودم و با همدستي يکديگر نقشه قتل شوهرم را کشيديم تا با هم ازدواج کنيم.وي افزود: روز حادثه وقتي شوهرم از خانه بيرون رفت موضوع را تلفني به کيارش اطلاع دادم و او نيز به اتفاق يکي از دوستانش به نام علي ، شوهرم را سوار خودرو کرده و به قتل رساندند.

دستگيري عاملان جنايت
به دنبال اين اعترافات ، کيارش و علي نيز دستگير شدند و هر دو اعتراف کردند از چندي پيش با ميترا به صورت پنهاني ارتباط داشته اند و به درخواست او شوهرش را به قتل رسانده اند. متهمان گفتند: روز حادثه وقتي به کمين او نشسته بوديم ، پس از دقايقي او را سوار خودرو کرده ، در ميانه راه با چاقو و انداختن زنجير به گردنش ، وي را به قتل رسانديم و جسدش را در بيابان رها کرديم.به دنبال اين اعترافات هر سه متهم با صدور دستور قضايي براي ادامه تحقيقات در اختيار پليس آگاهي قرار گرفتند تا صحنه جنايت بازسازي شود.

/ 0 نظر / 13 بازدید