شکست سنگین فوتبال ایران از مکزیک

شکست سنگین فوتبال ایران از مکزیک
 

t.gif

تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه با تیم مکزیک با نتیجه سنگین چهار بر صفر شکست خورد.

تیم ایران که خود را برای حضور در جام ملتهای آسیا آماده می کند، در شهر سن لوئیس به دیدار تیم مکزیک رفت که در همان دقیقه دوم بازی خالد بورگتی، مهاجم کهنه کار مکزیک، دروازه تیم ایران را باز کرد.

تیم مکزیک در دقیقه 27 به گل دوم خود رسید تا نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به سود این تیم به پایان برسد.

در نیمه دوم هم حملات پراکنده تیم ایران نتیجه ای نداشت و تیم مکزیک دو بار دیگر در دقایق 83 و 85 توسط فونسکا و تورادو به گل رسید تا سنگین ترین شکست تیم ملی فوتبال ایران در هفت سال گذشته رقم بخورد.

تیم ایران در این دیدار تعدادی از بازیکنان اصلی خود از جمله آندرانیک تیموریان، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، علی کریمی، رحمان رضایی و بازیکنان ملی پوش پرسپولیس و سپاهان را در اختیار نداشت.

اما در این دیدار فریدون زندی بعد از مدتها در ترکیب تیم ملی ایران قرار گرفته بود. نکته قابل توجه دیگر در این بازی قرار گرفتن مهدی رحمتی درون دروازه تیم ملی ایران بود، در حالی که رحمتی در باشگاه استقلال دروازه بان ذخیره است و مدتهاست به عنوان دروازه بان ثابت بازی نمی کند.

دو تیم ایران و مکزیک آخرین بار در جام جاهنی 2006 آلمان با هم بازی کردند که در آن بازی نیز تیم مکزیک با نتیجه 3 بر یک پیروز شد.

در آن زمان مربیگری تیم ایران را برانکو ایوانکوویچ کروات و رهبری تیم مکزیک را ریکاردو لاولپه آرژانتینی بر عهده داشتند.

اما در حال حاضر امیر قلعه نویی مربی تیم ملی ایران است و هوگو سانچز نیز رهبری تیم مکزیک را در دست دارد.

ترکیب تیم ایران: مهدی رحمتی، جلال حسینی، جلال کاملی، امیرحسین صادقی (هادی شکوری-84)، جواد کاظمیان، ایمان مبعلی (عباس آقایی-64)، جواد نکونام، فریدون زندی، ستار زارع (مسعود شجاعی-46)، مهدی رجب زاده، رضا عنایتی (ابراهیم صادقی-39)

/ 0 نظر / 18 بازدید